Stejně jako minulý týden, i dnes jsem sáhnul k testu hry, která není úplně mým šálkem, ale je na steamu zdarma na víkend k vyzkoušení. Jsem fanouškem Marvelovských filmů a seriálů, takže i z tohoto důvodu byla hra, alespoň na zkoušku, povinností.

Avengers Day

Co překvapí ještě před spuštěním je velikost. 75 GB sice už dnes není žádná šokující velikost, přesto zrovna u této hry bych to nečekal. Začátek hry se nesl v příběhovém duchu, hráč hraje za dívku, která navštíví den Avengerů, jakási oslava spojená s přehlídkou hrdinů. Při tiskovce a teatrálním příchodu Ironmana se v povzdálí na mostě Golden Gate ozvala exploze. No a tím vlastně začala akční část tutoriálu.

Marvels Avengers
Exploze na Golden Gate

Pak jsem postupně vystřídal několik postav a v šarvátkách jsem měl možnost osahat si ovládání. Postupně jsem tedy hrál za Thora, který docela šel, následně za Ironmana, který byl docela nudný, první problémy přišly s Hulkem – parkour opravdu nemám rád v žádné hře, pak jsem zkusil velmi nudného kapitána Ameriku a když přišel parkour i s Black Widow, hru jsem ukončil.

Hulk v akci

Po grafické stránce řekl bych je hra naprosto perfektní. Zvuky a vše okolo také zcela vyhovují. Přesto všechno, a psal jsem to už na začátku, není tohle hra pro mne. Nicméně jsem si jist, že své hráče si určitě najde.

Black Widow

Share: